| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la facultatea de teatru in Bucuresti, sau stiti cateva detalii despre asta? Astept raspuns.Multumesc!

1 răspuns:
| gabri05 a răspuns:

La facultatea de teatru, cea de stat, se intra mai greu din cauza admiterii. Din ce am auzit e si foarte solicitanta, in sensul ca stai 12 ore zilnic la cursuri. in plus, mai semnezi un contract prin care nu ai voie, de ex. sa ai alte spectacole in afara celor de la fac, sau sa lucrezi cu persoane din afara facultatii etc. Raspunsul e doar informativ dupa cum am precizat.