| GabiSpartanul a întrebat:

Eu vreau sa merg la liceul militar. Am vorbit cu prieteni de la Alba si au zis ca e destul de greu. Am primit invitatii si is SUA si Marea Britanie am vorbit cu preieteni si de acolo, ei au zis ca e mai usor. Am vorbit si cu directorii liceelor di strainatate si au spus sa merg vara asta avand in vedere ca imi platesc ei biletul de avion (doar dus). NU stiu ce sa fac. Sa imi parasesc tara sau sa fac liceul aici? Sa fac alt liceu si sa merg direct la academie? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Fa scoala in strainatate daca poti, orice fel de scoala, si sa ramai acolo! In Romania nu ai nici o sansa la o viata normala!