| anonim_4396 a întrebat:

Exista facultatea de Asistent Medical la distanță? Stiu ca era într-o perioadă la Arad, dar acum nu știu dacă mai este.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa faci medicina, dreptul si alte specializari prin ID sau FR a fost culmea prostiei in Romaniei. Asta cu medicina a disparut si sper sa dispara si celelalte!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Meseria de asistent medical este practică, nu se poate învăța prin cursuri de la distanță.

| Andra9pk a răspuns:

Eu am intrebat secretarele diferitelor facultati/postliceale pentru asistenti med si mi-au spus ca acest departament are doar cursuri la zi..si eu cautam macar cu frecventa redusa.