| Polistfever a întrebat:

Exista oameni care traiesc din pariuri sportive?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alta afacere pentru spalare de creier. E gen Youtube pariul sportiv castigi un cacarez din nimic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, care sunt cuplați la mafii și organizează blaturi și țepe. De examplu aranjează un meci în Coreea de Sud să zicem și transmit cuiva din România pontul să nu se vadă cine l-a aranjat.

| Frank51 a răspuns:

Phwahahaha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fotbal cred ca e imposibil m-am convins, la altceva nu stiu mi greu se cred dar cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, dar numai mafiotii care aranjeaza meciurile, fac blaturi etc.
In rest pariurile te baga in pierderi nu profit. Am jucat mult am si castigat am si piert. Ieseam in multe saptamani cu profit de sute de lei. Dar daca faceam socoteala pe un termen mai lung gen o luna dadeam in minus.
In special cand pierzi sute de lei pentru o cota de poate nici 1, 10 laughing te iau toti dracii

| Alexandrionelu a răspuns:

Da, dar pentru o scurta perioada, pana când și-au amanetat tot ce aveau de valoare în casa happy

| acerr a răspuns:

Depinde de castig! daca e baban te tin banii un timp

| Trickster a răspuns:

Da, cei ce le creeaza happy

| stefitzuu a răspuns:

Da