| Cineva_1522 a întrebat:

[funda] Salut tpu.la scoala ni s-a spus ca pe internet gasim filmulete despre Auswitch (hitler) am cautat si nu prea am gasit.Ma poate ajuta cinevabig grinbig grin:d mulrumesc anticipat! Ceao

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Probabil nu ai gasit fiindca le-au scos dupa net si le-au pus pe DVD-uri la vanzare sa plateasca facturile de la gaz la Auschwitz laughing

| karlikuicsddd a răspuns:

Mda, evident ca nu ai gasit :)). Se scrie Auschwitz, si uite un link :)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Lag%C4%83rul_de_exterminare_Auschwitz