| mispis a întrebat:

Hei.Acum daca sunteti la liceu sau in generala, de exemplu, dupa ce terminati facultatea aleasa, ce faceti mai departe? Unde veti lucra? Ma refer, v-ati gandit deja sau vedeti voi cand terminati facultatea? Eu inca nu stiu si m-am gandit ca imi dati voi niste idei. Funda+voturi.

Răspuns Câştigător
| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna
Poi eu dupa ce o sa gat facultatea de geografie turism o sa ma apuc de alta aceea de antrenor de fotbal(deoarece nu am jucat fotbal niciodata la vreo echipa am jucat handbal).
Dupa ce termin astea 2 o sa profesez ca si ghid turistic si in timpul liber o sa antrenez.big grin
Bye Bye

7 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Eu sunt in anul I la facultate si decizia asta mi-am facut-o prin clasa a 9-a... termin cei 6 ani de facultate si apoi lucrez poate cateva luni la o firma, stang ceva bani si imi fac propria firma de unul singur ca sa primesc tot profitul lucrarii...cam asta e

| Satisfaction a răspuns:

Buna sunt in clasa a 8-a si imi place foarte mult fotografia si arhitectura... poate dupa ce termin si liceul o sa dau la ambele facultati pentru ca merita

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Eu sunt Anul I la Facultatea de Litere. Când termin Facultatea, mă angajez unde găsesc mai repede. Oricum, toate domeniile sunt pe gustul meu.Profesoară de română sau limbi străine/Secretară/Stewadeză/Translatoare/Ce găsesc şi eu mai repede/Poate se mai schimbă ceva în 5 ani...

| A12NDRA a răspuns:

Pai eu vreau sa dau la sport si sa fac o cariera din handbal.Insa mi-ar place si sectia de pediatrie sau psihologie.

| aligatorrr a răspuns:

Psihologie... cand termin imi deschid un cabinet particular happy merita

| girl96 a răspuns:

Eu sunt a 8, dar mi-am format asa in mare parte, ganduri, si ideei despre viit mew... vreau sa daw la medicina, s strang bani, si apoi imi deschid o clinika particulara, vad eu pana tunciwinkingwinking. oriqm,. sper ca o sa fie bine//

| mona_7676 a răspuns:

Cel mai important este sa stii in primul rind tu si dupa aceea noi