| Rockass987 a întrebat:

Hei,TPU! Tocmai am trecut cu bine de examenul de bacalaureat și vreau să mă înscriu la UMF Târgu Mureș. Din câte am citit pe site,pentru înscriere,este vorba și de un aviz psihiatric,sau ceva de genul,mai exact "examen psihiatric de la medicul de specialitate". Ei bine,acest examen îl pot da la orice cabinet psihiatric, sau obligatoriu la Spitalul Județean Târgu Mureș?
Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Valentinaldoilea a răspuns:

Probabil se poate in locul tau de domiciliu. Dar mai bine suna la ei (0265215551) si intreaba.