| xoBridgetXO a întrebat:

HEJ! =)
O INTREBARE PENTRU TOTI UTILIZATORII TPU.RO, daca stiti, bineinteles:
M-am inscris la Romanii au talent de curand si am bifat pentru preselectii in Bucuresti sau Constanta, dar in Bucuresti nu spune cand si unde se tin preselectiile. Nu as vrea sa le ratez asa ca astept raspuns URGENT.
fUnDiTa xD

Răspuns Câştigător
| AmeliaIoana14 a răspuns:

Pai incearca in constanta sau intra undeva pe www.pro tv. ro sau www.romaniiautalent.ro si vazi unde se tin preselectiile