| Raluxx a întrebat:

Hey! Am o intrebare... voi ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mari?

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Mi-ar placea sa fiu ori profesoara de romana/franceza,ori pictorita, ori scriitoare, ori medic veterinar.Nu sunt foarte hotarata.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva care sa imi placa dar si care sa imi asigure o viata fara griji happy

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu crezi ca suna ca o intrebare de gradi`? laughing

| AoiTori a răspuns:

Vreau sa ajung impresar, iar pentru asta trebuie sa invat mult!

| Gina1 a răspuns:

Doctor stomatologwinking (doctorita)

| Sclipiciii a răspuns:

Pai eu as vrea o munca cu profit dar imi doaresc sa devin dansatoare pentru imi place sa dansez si sa cant. funda?'

| aleebuditza a răspuns:

Eu sunt foarte Hotarata! Ma fac profesoara de Romana! Tu ce te faci? smugsmug