| roxanna_1751 a întrebat:

Hey. sunt in clasa a Xa si as vrea sa ma angajez. aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| eugem35 a răspuns:

Pentru costy sa devi politist iti trebuie sa ai liceul terminat dar in clasa X nu te angajeaza politia, sunt multe domeni sa te angajezi dar in vacanta si este un lucru bun ca iti face carte de munca si dupa iei somajul este ceva un inceput nu conteaza experienta ca nu se angajeaza ca specialist o secretara un agent pentru inpartit pliante receptionera intr-un salon de infrumusetare sunt mult variante

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de scoala, deocamdata. Este timp si pentru munca, dar ceva mai tarziu. Oricum, apreciabil gestwinking.

| maki11 a răspuns:

Si daca vrei sa te angajezi, cu scoala ce o sa faci?
in plus, nu vreau sa te descurajez, dar ce sti sa faci la 15-16 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce iti place zici in clasa X trebuie sa ai cam 17 -18 ani. Poti sa te angajezi ca vanzatoare la un magazin de haine sau machiaj (daca te pasioneaza)big grin
Sper ca te-am ajutat! bye:*:*:*

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

-baby siter
-asistenta
-secretara
-vanzatoare
-foto model
-politista
-jurnalista
Si multe altele... happy
Sper ca ti-am fost de folos happy

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Dar totusi nu iti lua de acum o slujba...vezitzi de scoala mai intai kiss

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea: nu iti lua o slujba de acum, vezitzi de scoala mai intai

| roxxy96 a răspuns:

Poti sa te angajezi la impartit pliante e foarte usor si e bine platitwinking

| mysteryo_3033 a răspuns:

Poti face multe dimpotriva...ai putea pune pliante din acealea de la real, metro, kaufland, billa etc. am lucrat si eu acolo si luam 4 milioane pe lunabig grin, dar stateam 9 ore

| notorious a răspuns:

N-am nici o idee in primul rand ce stii sa faci? laughing pahahahahhahahhahaahahhahaha

| elenaps a răspuns:

@ costy Politista la 17 ani? o_O