| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.cum ati vrea voi sa fie in viitor romania daca totul ar fi in puterea voastra? ofer funda celui care raspunde cel mai frumos.

3 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Curata(fara gunoaie, poluare...), o tara in care ai vrea sa stai, nu ca acum...

| Malo a răspuns:

Buna EmOkiDDa happy as vrea sa fie exact asa cum e acum pentru ca daca nu ar fi asa nici noi nu am fii cum suntem acumwinking

| methamorphosis a răspuns:

Romania? cu banii din bancile Elvetiei, cu natura Sloveniei si cu economia Statelor Unite Ale Americii!