| candygirl a întrebat:

Ma gandesc sa urmez academia militara si sunt curioasa cam cat castiga un sublocotentent intr-o luna. Multumesc anticipat hee hee.

3 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Daca doresti sa urmezi academia doar din acest motiv, sau daca acesta e dominant in decizia ta, eu iti recomand sa renunti.Si stii de ce? nu poti rabda la nesfarsit dora pentru o suma mare d e bani, nu e floare la ureche viata de dupa academie.dar o sa vezi pe pielea ta.Alegeti ce iti place in viata nu ce iti aduce bani si atat

| candygirl explică:

Nu vreau sa o fac doar pentru bani. chiar imi place. dar totusi vreau sa fac ceva din care sa si castig bine. si cum sunt multe lucruri care imi plac, ma gandeam sa aleg ceva cat mai profitabil tongue.

| Catalin_Rusan_1992 a răspuns:

Stiu sigur ca salariile pornesc de la 1500 lei/luna si cresc. asta fara prime.