| Mirelakmjc a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste oameni de succes din Romania din diferite domenii pentru a-i invita la o conferinta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu daca cei mentionati inante au timp sau mai ales (Nadia Comaneci de exemplu)
Cauta oameni de televizune, actori, cantareti, care stii tu ca sunt mai populari!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ion Tiriac, Ioan Nicolae, Cornelia Sucu.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nadia Comaneci/Camelia Sucu/Bibiana Stanciulov/Rucsandra Hurezeanu/Ioana Filipescu.
Ilie Nastase/Gica Hagi/Ion Tiriac.
O ZI BUNAhappy

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Adrian Nastase. A furat cat in 200 de vieti, si-a facut doar un an de puscarie. Asta da succes!