| loveuandyouknow a întrebat:

In ce materii ar trebui sa ma pregatesc pentru pshihologie? fundita. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Lavinutzz a răspuns:

Pai psihologie, logica, lb romana cam astea sunt de baza si eu vreau sa dau la psihologie inca ma documentez.

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Păi ai putea pune:
-iniţierea psihologiei ca ştiinţă
-ce este personalitatea
-ce este temperamentul
-ce este caracterul
-ce sunt aptitudinile (exemple şi poze)
Sper că am putut să te ajut.

| YayuK a răspuns:

Ca sa mergi la psiho,iti pregatesti intai mintea si psihicul-ai o gramada de citit(nu ca ar fi folositor dar citesti carti grele-la propriu si la figurat-de sute de pagini fara sfarsit). Apoi, te exezi pe logica,filosofie, psihologie, mai putin romana. In special primele 3. happy