| Cineva! a întrebat:

In clasa a 9-a la filologie-biling franceza ce materii se predau?(si daca-mi puteti spune si cam cate ore pe saptamana)Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| LionDen a răspuns:

Pai faci engleza romana 4 ore parca franceza 4-5 latina-2 eu am facut si germana(optional)1+mate2 chimie1 fizica2 biologie1 logica2 istorie2 geografie2 sport2 muzica1 desen1 religie1 tic 1

| impossible93 a răspuns:

Eu sunt calsa a XI-a la filo cu franceza...
In calsa a 9 -a a facut 4 ore de franceza+ un optional(literatura franceza). 2 ore mate. 2 ore fizica. 1 ora chimie. 2 ore latina. 4 ore romana. 2 ore engleza. 2 ore sport. 2 ore biologie. 2 ore istorie(in clasa a X-a faci 3). 1 ora desen. 1 ora muzica...