| DanYelA13 a întrebat:

Inca o intrebare:cat castiga oana frigescu? funda =)

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Frate dar altă urîtanie nu ti ai găsit, Oana e super urîtă, groaznică, m ai frumoasă este Oana Andoni, Alessandra Stoicescu, Esca, Mona Nicolici, Octavia Geamănu, Simona Gherghe, Crina Abrudan, Amalia Enache, Nadina Cîmpean, astea femei frumoase parcă ar fi foto modele, ce vii tu cu urîtania aia de Frigescu, că zici că poartă mască pe fața aia.Și cît cîștigă, foarte mult pentru cum arată.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Să devii jurnalistă ca pocitania aia de frigescu, î ți trebuie facultate, nu ajungi peste noapte vedetă.

| Jameson a răspuns:

Mult de tot

| DanYelA13 explică:

Cum pot sa devin o jurnalista ca si ea?