| andrei733 a întrebat:

Joaca cineva fifa 11 online cu mine?

2 răspunsuri:
| cosminpanait6 a răspuns:

Eu dar da-mi siteul. sa stii ca nu raspund la multe intrabari pentru ca uneori iau locul 1 si ca-mi place.

| Duckey a răspuns:

Vrei sa joci fifa 07, 08, 09, 10 cs 1, 6, septica si multe alte jocuri? cupe si campionate online, clasamente in timp real, sute de jucatori din toata tara si nu numai, clasamente, statistici si note pentru fiecare jucator, actualizate dupa fiecare meci. doar pe www.ecupe.ro ...va asteptam si pe voi sa ne demonstrati ca sunteti cei mai buni ...intrecandu-va cu cei mai buni din tara.
http://ecupe.ro/inregistrare?invitatie=johnnytest