| lani222 a întrebat:

La UNITBV inscrierea online este echivalenta cu preinscrierea? Din cate am observat preinscrierea este de fapt inscrierea online a datelor, mai apoi depunerea dosarului la facultate. Sunt confuza... Daca a studiat/ studiaza sau cunoaste cineva modul de inscriere am mare nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Tu trebuie sa mergi la facultate cu dosarul (diploma de bac, foaie matricola, adeverinta medicala, copie buletin etc), inscrierea online nu are nicio valoare, poate doar prioritate la depunerea dosarului, gen sa nu mai stai la coada. Oricum nu prea te ajuta.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat