| dany7 a întrebat:

M-am plictisit de toate jocurile pe care le am imi puteti de niste idei? big grin

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Cel mai tare joc (inpuscaturi, curse de masini, actiune, ai posibilitatea sa devii aproape tot ce vrei, cunoaste alti jucatori, fa-ti prieteni care sa te ajute, invata skiluri noi)... se numeste REALITATE!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter stirike 1. 6 si joaca pe servarul europa.extaziuss.ro

| MIB a răspuns:

Io nu ma satur de GTA (romania, mai ales)

| itdoesntmatter_3542 a răspuns:

Pune mina pe vreo carte si invata...no sa-ti faca rau, su iesi cu prietenii