kratos
| kratos a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa ma angajez in Iasi pe un post in domeniul It Hardware de preferat?
Din motive familiale trebuie sa ma mut la Iasi iar singurul lucru care-mi sta in cale este serviciul! As ramane dator celor care ma pot ajuta in acest sens.
Sper sa va abtineti daca nu ma puteti ajuta si sa fim oameni cu totii si sa ne respectam.
O zi buna va urez tuturor si va multumesc anticipat tuturor care m-ar putea ajuta.

2 răspunsuri:
kratos
| kratos explică:

Ok astept un eventual ajutor de la tine si multumesc pentru intentie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, cu toata ca nu sunt acasa"in iasi" am sa incerc sa vb cu un prieten... poate, poate o sa rezolvam ceva...nu promit nimic.