| Sibuna a întrebat:

Ma. unde si cum pot edita o poza cu niste buline sau inimioare din acelea transparente.roz...albe.galbene. Tot vad pe fb si vreau sa-mi editez si eu o poza dar nu stiu unde.In photo scape merge? Funda:X.

3 răspunsuri:
| Roxana110824 a răspuns:

Nu prea imi plac mie pozele de genul asta da poti sa le modifici si cu photoscape sau piZap. Funda te rog?

| MsYourDarling a răspuns:

Utilizez Picasa pentru editarea pozelor si am reusit odata sa imi imbulinez o poza laughing, dar nu mai stiu exact cum thinking

| Soaree a răspuns:

Aia se face in photoshop, stiu si eu ca am incercat da nu mi-a reusit... am auzit ca nu este greu uita-te si tu pe google tutoriale Photoshop