| anonim_4396 a întrebat:

Oare este posibil ca seful sa imi schimba locul de munca

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Da, asta se intampla in momentul in care nu te descurci sau te poate muta atunci cand vrea sa te avanseze depinde de situatie

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mai ales daca nu faci fata la locul tau de munca, daca nu te ridici la nivelul cerintelor, te va muta pe un loc cu mai putine cerinte.

cristian
| cristian a răspuns:

Orice este posibil si mai ales daca ai fluierat in biserica este posibil sa te ''schimba'' de tot.Nimeni nu este de neinlocuit.

eileen
| eileen a răspuns:

Seful te poate muta pe o alta functie sau intr-un alt sediu al firmei, dar asta doar daca nu te mai potrivesti fisei postului sau e lipsa de personal intr-un alt sediu. Dar sa iti caute un alt loc de munca...asta o poate face doar daca nu mai are nevoie de tine si vrea sa fie om cu suflet si sa nu te lase fara paine.

| sigmanet a răspuns:

Iti poate schimba incadrarea in companie. Eventual daca are mai multe sedii, sa te mute de la unul la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice este posibil, dar nu neaparat in rau, te poate schimba si intr-o functie cu mai multe responsabilitati sau...nu.Numai tu stii in ce "ape "te scalzi.

| otypa a răspuns:

Da este posibil,

| simona24 a răspuns:

...depinde cat de bine te ai cu el...

| florys99 a răspuns:

Da, poate sa te avanseze pe un post mai mare sau poate sa te dea pe un post inferior.In functie de cat esti de bun.