| Strainger a întrebat:

Pareri despre adimterea la Scoala de agenti de politie de la Campina! funda

2 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

E destul de greu sa intri acolo, pentru ca pot di si 10 baieti pe un loc, si 5 fete pe un loc, trebuie sa inveti-se da admitere la romana-gramatica si mate-separat de testarea nationala, proba fizica-un fel de circuit in care trebuie sa alergi, sa te cateri, sa te rostogolesti, si examen medical in schimb, cred ca merita...

| neutrino a răspuns:

Toata lumea injura politistii, dar in schimb este "bataie" pe locurile de la admitere in scolile de la aceasta specializare.