| uNu_2249 a întrebat:

Pentru cei care au informatii:
In ce consta interviul de la,, facultatea de medicina veterinara" din bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Varul meu a dat acum 3 ani si a spus ca nu ai de ce sa iti faci griji. Vor fi cateva intrebari generale legate de studiile tale, apoi te vor intreba de ce ai ales aceasta facultate, ce planuri de viitor ai, daca iubesti animalele, daca ai interactionat cu ele, care sunt cele de care iti este frica si altele de genul asta. Multa bafta. Tot la interviu primesti si informatiile legate de programa, cursuri, colegi si specializari.