| andrei123145632 a întrebat:

Pentru cei care lucreaza in cadrul armatei, cum e meseria de maistru militar specializare tehnica de comunicatii? Din toate punctele de vedere

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca am gresit putin. Este ca un maistru care conduce o grupa in acest domeniu, pe care l-am prezentat. Este o meserie frumoasa, si mult mai curata decat alte meserii, ca de exemplu maistru auto.

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Maistru militar de transmisiuni este echivalent cu un reparator de aparatura electronica, de cacul, TV, retele online etc. Cu asta se ocupa. In plus de mentinerea acestor linii in stare de functionare