| Bogdanst a întrebat:

Sal a si eu o intrebare, este cineva la "Academia de fotbal a lui Gica Popescu"as vrea sa vb cu cei care sunt in academie sa-i intreb cate ceva de academie vreau sa dau si eu probe mersi.

Răspuns Câştigător
| vladut05 a răspuns:

Salut.Am fost eu ...nu stiu ce sa zic nu prea te sfatuiesc.Eu unu am fost 3 ani si am renuntat.
Daca vrei sa te duci iti cam trebuie bani daca intelegi ce ziclaughing si in plus nici nu mai joaca in campionatwinking

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Intra pe site-ul academiei si contacteaza-i! suna-i sau trimite-le mail! incearca-ti sansa!winking

| Bogdanst explică:

Da man stiu, in ziua de azi nu ma cu pile intri, dc nu mai sunt talente in Romania, pentru ca isi bat joc de ei, ii resping.Cum am patit-o si eu ...acuma sunt la un club de fotbal nu cine stie ce dar e...ms pentru raspunsuri