| anonim_4396 a întrebat:

Sal.as vrea sa stiu si eu ce sa mai scriu intr-un curriculum vitae.sa fie cat mai complet si sa bata bine la ochiul patronului big grin.

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Incearca sa fii onest, dar in acelasi timp sa te si pui in valoare. puncte tari, calitati, experienta (daca exista), abilitati, cunostinte etc.

| cornel a răspuns:

Http://www.agenda.ro/......opean.html salvezi modelul in romana si te uiti acolo :)

| alexandraioana311 a răspuns:

Pari sa ai nevoie de consiliere in cariera http://www.cvdesigners.ro/servicii/ incearca site-ul asta, poate o sa te ajute