| pacifistul a întrebat:

Am o intrebare
Sunt student la Academia Navala Mircea Cel Bătrân sectia civila anul 2 si as vrea sa stiu daca dupa ce termin facultatea ma pot angaja armata si cu timpul sa se echivaleze aceste studii civile cu militare incat sa se tina cont de acordarea gradelor? Menționez ca vreau sa lucrez in armata dar sa stiu concret daca se tine cont de aceasta facultate ca o fac la civili si nu la militari

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce termini facultatea faci o cerere de angajare în MAPN.