| dariu a întrebat:

am cea mai mare nevoie de ajutor http://www.youtube.com/watch?v=xxVQi9gWX4U uitati-va pe video si help va rog din suflet ajutor

7 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Pai cred ca ai descarcat tu alta versiune modificata sau nu intri unde trebuie in setari.In mare nu stiu despre ce e vorba cu jocul dar daca imi dai un id de team viewer as putea sa ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest joc pe care l-ai descarcat nu este pentru calculator, ci pentru o consola numita XBOX 360.Si nu se numeste "maneta", ci JOYSTICK.Deaceea nu iti mergea jocul.
Uite consola cu joystick-ul:
http://downloadmovies101.com/......ox_360.jpg
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Cortex a răspuns:

Daca l-ai instalat bine in folderul in care ai jocul trebuie sa ai o aplicatie numita "settings"dai acolo si de acolo poti baga ce butoane vrei tu

| w1zk1dro a răspuns:

Fii atent... Pes 2009 e la fel ca Pes 2010, respectiv 2011... (in legatura cu controalele)

A = SUT
D = pasa lunga (pe sus)
X = pasa usoara (pe jos)
E = sprint

Sper ca te-am ajutat!

| Lighto_3101 a răspuns:

Salut, incerca sa dai click pe maneta sau fa rost de un pes mai nou.

Bafta.

| 7KoKos7 a răspuns:

Deci uitate unde ai tu pesu bagat si dai la settings si dai la confugurare pc nu ps!

| 7KoKos7 a răspuns:

Ai priceput daca merge ce ti-am zis u da-mi si mie linkul darius te rog din suflet iti dau si eu link pr. fifa 2010 full si 2011 te rooogggg!