| Lester23 a întrebat:

Salut.
A lucrat careva la takeaway (Bucuresti)? Imi poate spune cineva, va rog, cum e cu programul de lucru/salariul/bonusurile? S-ar merita fata de celalalte firme de curierat precum glovo bolt etc. Dau funda!

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu știu cum e takeaway în București dar am vorbit cu un băiat din Brașov care lucra la takeaway și mi-a spus că ei au un program fix de șase ore și un salariu fix de 2000 de lei pe lună.
Eu ți-aș sugera mai degrabă să te bagi pe Glovo sau Tazz că sunt firme mai cunoscute.