| HITEC a întrebat:

Aceasta intrebare nu este neaparat sa raspundeti doar este o curiozitate:
1: Unde as putea filma pentru primul video pentru Youtube?
2: V-as ruga sa va abonati la canal cand voi posta primul video asta ar fi cam peste 2 saptamani.
3: canalul se numeste DR.hAPPY.
MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Brigitta24 a răspuns:

Depinde ce tema va avea video-ul

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Pe malul marii (plaja)
2. Nu-s logat... mi-e lene si n-are rost, presimt ca nu ma intereseaza
3. bravo
4. 42
5. iar scumpesc astia motorina

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

In fata unui perete sau usi; undeva unde sa bata lumina naturala foarte bine, dar nu te aseza in dreptul ei, ca o sa te vezi negru. Si eu am un canal de Youtube, daca vrei sa te abonezi:
https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ