| rdr20z a întrebat:

Salut, am niste nelamuriri in privinta cu cariera mea. Eu fac multe antrenamemte ma pregătesc atat fizic cat si mintal, am facut kickbox, bjj lupte greco romane acum fac Krav maga.Sunt pasionat de trupele speciale. As vrea undeva unde sa fac antrenamente, lupte toată ziua și misiunile de interventie sa nu fie banale. Care ar fi cea mai bună pentru mine tinand de cele mentionate- sri antitero bsij sau sias? Sunt informat despre fiecare in parte cu aproape tot admitere probe dar tot nu sunt hotarat.

2 răspunsuri:
| Macarie_Mihai_1992 a răspuns:

Recomandarea mea e sa mergi in armata si in timpul liber la airsoft ca sa faci o inbunatatire pentru trupele militare

| denisman a răspuns:

Daca vrei sa iei si niste bani frumosi, poti alege Legiunea Franceza! Odata la 16 saptamani ai 4 saptamani libere, dupa 5 ani primeste cetatenie Franceza, iar dupa 15 ani vei primi pensie speciala din Franta!