| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut! Am varsta de cincisprezece ani si am experienta in Video Editor. Mi-as dori sa folosesc experienta asta cu cap, sa reusesc sa-mi fac si eu propriul ban. Aveti idei cum pot sa o fac, cum as putea sa ma promovez ca lumea sa apeleze la mine? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Buna, pot sa iti recomand ceva online mai exact sa fii freelancer pe fiverr, acolo poti vinde o multime de servicii, eu fac bani asa de la 14 ani acum avand 25 daca vrei pot sa iti dau mai multe detalii si poate niste sfaturi daca decizi sa faci banii tai online : )

| Mirel4412 a răspuns:

Poti incepe cu logo-uri si design-uri la forumuri, oamenii cauta asa ceva.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pune anunturi pe olx sau grupuri de Facebook si editeaza filmulete sau clipuri de la evenimente gen botezuri sau nunti.

| NicolaeP a răspuns:

Încearcă site-urile de microjobs, dar întâi creează un portofoliu oferind serviciile tale gratis, dacă sunt de calitate vei fi recomandat usor