| Mihai1616263 a întrebat:

Salut, are cineva idee cand vor fi inscrierile pentru jandarmerie pentru anul 2021? De asemenea scoala dureaza un an la subofiteri? Am auzit ca este posibil sa se facă 2 ani. Daca cunoaste cineva informatii mai multe va rog sa ma ajutati. Multumesc

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Frumoasa alegere la jandarmerie, spor la munca in Piata Victoriei, cine protesteaza contra lui Orban sa fie batut la fund.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu s-a afisat nimic încă. Dar de obicei inscrierile se fac undeva prin noiembrie si scoala incepe prin ianuarie si nu cred ca o sa se modifice alea 9 luni de școală, asa preferi sa dai la academie.