| CancerLaCutie a întrebat:

As avea nevoie de o parere legata de Universitatea Babeş Bolyai Cluj filiera Matematica-Informatica. Sunt in clasa a-11-a si incep sa ma gandesc la ce facultate sa urmez si as avea nevoie de putin ajutor. Am inceput recent sa ma interesez de ceva facultati si am observat ca UBB e foarte buna, in schimb as avea nevoie de niste pareri daca ma poate ajuta cineva. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca te tii de invatat da, merita sa mergi la Cluj la UBB.

| Yurisa a răspuns:

Toate facultatile din orasele mari sunt bune, cele de stat. Recomand sa alegi una aproape de tine, drumul poate fi extenuant. Daca UBB e aproape de tine, e perfect. Se face carte oriunde