| Andrei4k33 a întrebat:

Salut. As avea o întrebare pentru cunoscători. Eu m-am reapucat recent de Tazz, am mai lucrat acum 2 ani la ei și recent am observat ca au implementat o chestie cu care prinzi ore in programator in funcție de rating, iar Ratingul meu a rămas putin in urma, am 3.2 fiind foarte aproape de următorul prag care se face de la 3.3 însă programatorul meu se deschide de la ora 16:00 in condițiile in care cei cu rating mare prind ore de la 13:00. As vrea sa știu dacă merita și dacă voi apuca sa prind câteva ore pe zi sa muncesc, interesul meu este sa îmi scot banii pentru a plăti chiria la mașina cu care lucrez, sa acopăr cheltuielile și sa rămân și eu măcar cu 500 de lei la săptămâna in condițiile in care as fi dispus sa lucrez 6 zile pe sapt, eu as lucra 8 ore pe zi dar nu știu dacă prind acele 8 ore.
Și sunt curios sa aflu păreri de la curieri tazz sau foști curieri, dacă merita mai mult sa te bagi pe glovo, însă am inteles ca nu prea se mai găsește loc la glovo, ca nu mai fac angajări. As dori niște sfaturi dacă se poate, mulțumesc frumos. O zi buna!