| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee ce salariu are un tehnician la Emag (cel care identifica defectiunile la diferite produse cu care vin clientii)?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

2000 lei daca are noroc

| mihai69 a răspuns:

EMag NU are astfel de „tehnicieni"; oameni cu o astfel de „fișă a postului" sunt doar la centrele de service. Și leafa lor depinde în primul rând de angajator, apoi de priceperea fiecăruia.

| Frank51 a răspuns:

2-3000 in functie de multe criterii. Exista multi angajati care se ocupa de produse, si au salarii diferite in functie de responsabilitati.

| UNkF a răspuns (pentru mihai69):

Cand ajung acasa pe la 16:00 o sa iti dau link de la ei si sa vezi ca au tehnicieni pentru produse defecte.
Are acolo fisa postului...