| laura_2327 a întrebat:

Aveti idee sa imi explicati si mie de ce la Emag aceleasi produse au preturi diferite?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Emag-ul a devenit un fel de OLX dar mai scump. Ai vazut ca de la un timp nu mai sunt cateva mii de produse, ci cateva milioane. Ei nu ar avea cum sa le depoziteze pe toate, deci alea sunt vandute de alte firme care doar se folosesc de popularitatea acestei platforme (Emag) ca sa le vanda mai repede, platind bani grei pentru asta, evident.

| Lioana a răspuns:

Pentru ca sunt vandute de firme diferite. Emag-ul are firme partenere care au propriile preturi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca-s distribuitori diferiti.