| BUBULINA a întrebat:

Aveti idee cat are un medic in Italia salariu?

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

As in Italia are 2000 2500 euro. un medic sigur are 3500//poatec mai mult.[BUBU LINA]pleci in italia.[am glumit]

| Leea1234 a răspuns:

In spania, un medic castiga in jur de 4000 de euro lunar, asta depinde de experienta si specialitatea medicului!
mai stiu ca ei isi "rotunjesc"salariile facand garzi, garzile sunt bine platite!

| Slavic a răspuns:

Medic - Italia - salariu de 1700 Eurowinking

| BUBULINA explică:

Test

| antonia09 a răspuns:

Buna BUBu,
Medicii italieni isi incep si ei cariera cu un salariu mai modest, insa oricum nu se compara cu ceea ce primesc medicii nostri rezidenti. Castiga in jur de 1200-1500 euro/luna, daca gresesc cumva cifrele imi cer scuze.

PS: In legatura cu nick-ul ar trebui sa ii atragi atentia Ralucai sa ia o masura in acest sens. Cu siguranta ar trebui sa introduca in server optiunea de verificare a nick-uli atunci cand cineva isi creaza un cont, sau isi schimba nick-ul utilizat.

Cu bine,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nepoata sefului meu, e asistenta medicala si are in jur la 2000 si ceva de euro salar...Medicii cred ca au mai multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ti nick-ul mai scurt, stiu cine estihee hee imi da mie eroare in paginahappy
Ce fel de medic, ginecolog, cica astia daca zabovesc mai mult la un consult primesc si ciubuc laughing asa ca salariile variaza tongue
Test!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un medic in Italia castiga in jur de 7000-8000 de eurowinking sa facut un repoortaj cu toate tarile