| MariusDk23 a întrebat:

Salut, cam cat este salariul minim al unui contabil junior in Bucuresti, dar si salariul in timpul de evolutiei(ma refer dupa un an, 2)? Daca cineva care este contabil sau are cunostinte in domeniu si puteti sa imi detaliati "evolutie" ca si contabil, dar si a salariului. Multumesc.

2 răspunsuri:
| MarianAsh a răspuns:

Porneşti o colaborare din timpul facultăţii (poate un internship) şi după terminarea facultăţii cu siguranţă o să fie mai mare salariul decât minimul pe economie. Incearca la serban-accounting.ro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat poate sa fie decat minum pe economie. Depinde acum si unde de angajezi, cat lucrezi, cum evoluezi samd