| User0987654321 a întrebat:

Salut! Ce exerciții de gimnastică sa fac sa îmi dezvolt mușchii de pe spate? Eu fac cel mai mult flotări. Va mulțumesc.

4 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Flotarile n-au nici o treaba cu muschii de pe spate laughing

Orice exercitiu in care tragi greutatea spre tine, de exemplu tractiuni, va lucra spatele

| LisaJulie a răspuns:

Ridica greutăți și fa atletism! Dacă locuiești la țară sau la casa cu curte mare ai putea încerca urcatul în copaci! Chiar face corpul mai sănătos

| CalinaXandra a răspuns:

Exerciții cu greutăți