| Andrei_Andy_1997_aIgM a întrebat:

Ce liceu trebuie sa fac pentru a deveni sofer de ambulanță/pompieri? Mersi!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Liceu e ultima problema, conteaza sa fii foarte bun sofer, cu experienta.
http://www.sabif.ro/index.php/angajari/734-anunt-concurs-sofer-i-15-01-2018

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut irelevant liceul

| Saskesai a răspuns:

Liceul nu prea conteaza, facultatea cat de cat. Poti sa te interesezi si sa-i intrebi pe cei care lucreaza acolo. Conteaza sa-ti placa si sa fii dedicat pentru acest serviciu! Succes