| anonim_4396 a întrebat:

Salut, maine urmează sa merg la un interviu la cei de la Mc Donald's, întrebarea mea este daca ma angajeaza pe loc oarecum sau vin cu sloganul "va vom contacta in cel mai scurt timp"? Am 17 ani

6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, te pot angaja pe loc DAR asta nu inseamna si ca te vor pune imediat sa muncesti ( daca asta este temerea ta ). Mcdonalds este o multinationala cu reguli foarte multe ( o sa-ti explice si cum trebuie sa mergi la WC - pasul 1 pasul 2 etc ). Dnt wry. Te va angaja si vei presta. Mult succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu au cum sa te angjeze pe loc, ei au candidati la interviu din acestia selecteaza ei care li se pare lor că indeplinesc conitiile lor, deci maine mergi la interviu si te vor suna ei doar daca te acceptă, si poate dura si o luna pîna te vor suna sau niciodata ei stiu, esti fata sau baiat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimeni nu angajeaza pe loc.

| McGregor788 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Băiat.

| Frank51 a răspuns:

Da, poți primi un răspuns pozitiv, și să fi angajat în decurs de câteva zile, cam asta înseamnă pe loc.

| darrio2007 a răspuns:

„Va vom contacta in cel mai scurt timp posibil"!