| Mafiotu007 a întrebat:

Salut,pe ce site pot vedea rezultatele de la evaluarea nationala? Am dat pe edu.ro dar nu stiu unde sa dau sa le vad.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti rezultatele la linkul oficial :
http://evaluare.edu.ro/DefaultI.aspx

Toate cele bune!

| AleXu224 a răspuns:

De la 12 ar trebui sa apara rezultatele.

| NoooooNaMe a răspuns:

Momentan se lucreaza la afisarea rezultatelor, ori sunt prea multe persoane care acceseaza link-ul misiterului pentru a afla rezultatele. Si eu as vrea sa aflu rezultatele si nu pot. Cand se vor afisa, voi reveni cu un link aici. happy

| lolita147 a răspuns:

Asa mi-au spus si profii mei, ca am fost la scoala acum vreo ora. Se vor afisa in jurul orei 12, deci verifica atunci site-ul.