| Andrei1419 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 11 a la profil stiinte sociale si as vrea sa dau la scoala de subofiteri si maistri militari de la Pitesti, imi puteti da mai multe detalii cam ce materii se fac si ce arma mi-ati recomanda? M-as indrepta catre Politie militara sau Artilerie/Rachete dar nu am gasit destule detalii despre acestea in mediul online.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Stai bine cu matematica-fizica, mergi la rachete dacă nu, incerci altceva