| costin_6617 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a la o scoala din Pitesti si la anul doresc sa ma mut la Bucuresti, imi puteti recomanda cateva licee cu profilul stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe www.edu.ro/licee, vezi secțiunea București și te orientezi după media cu care s-a intrat la fiecare liceu și așa îți vei da seama care este de elită și care este mai slab.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Acelasi lucru te-as intreba si eu! De ce sa te muti? Sustin ce a zis asu. Facultatea e mai bine s-o faci in Bucuresti(dupa posibilitati), dar licee...sunt destul de bune in Pitesti. Dar probabil ca ai motivele tale personale(ai o ruda/parinte locuieste acolo, dar sa te duci doar ca vrei mi se pare absurd, nu faci nicio treaba)