| SebiGZG69 a întrebat:

Sunt in clasa 7.Am nota scazuta la purtare de la 10 la 9.Imi poate afecta viitorul daca nu am 10 la purtare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O medie semestriala de 9 la purtare n-are cum sa-ti afecteze viitorul, daca in ceilalti ani de gimnaziu ai avut cel putin 9 sau in acest an si anul viitor vei avea media anuala de 9 sau peste 9.

| ywar a răspuns:

Fi sincer, ai babardit-o pe una! Parca asa se zicea pe vremuri... Nu trebuie sa te jenezi de noi, suntem o comunitate deschisa, in continua crestere.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu cumva vrei sa continui in domeniul militar sau ordine publica nu va interesa pe nimeni.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Yup, faci puscarie.