| olly95 a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a si am inceput sa ma gandesc ce voi face dupa terminarea liceului.A-si vrea sa dau la Academia Nationala de Informatii "Mihai Viteazul".Am cautat informatii pe internet dar nu am gasit foarte multe.
Daca aveti informatii despre aceasta academie ma puteti ajuta si pe mine?
A-si vrea sa stiu:
-cate locuri sunt;
-la ce materii trebuie sa dau admitere si cat de grele sunt examenele;
-si in ideea ca voi absolvii aceasta academie a-si vrea sa stiu ce salarii sunt.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miha3 a răspuns:

Http://www.sri.ro/subpagini/416/admitere-20110.html
Aici gasesti date la ultimul link "Studii universitare de licență". In legatura cu salariile nu as putea sa iti spun ceva, pentru ca depinde. Dar este ok din cate am auzit. Totusi eu te sfatuiesc Sa te gandesti bine. Poate pana in clasa a 12-a te vei razgandi. Si eu am vrut sa dau la psihologie, iar acum in prag de bac m-am hotarat sa merg la Ase. Bafta