| fabian12345326 a întrebat:

Salut, sunt la liceul Ucecom din Bucuresti, pe profil frizerie coafor si au zis ca vom avea nevoie de masina de tuns, eu vreau daca se poate sa-mi recomandati si mie o masina de tuns buna pana in 350 de lei, sunt la inceput de drum...(stiu ca este un pret cam mic, dar momentan atat imi pot permite) adica vreau o masina anume sau o firma ceva, nu stiu...
Scuze daca am gresit categoria

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta pe olx gasesti.

| fabian12345326 explică:

Adica vreau o firma sau o masina de tuns anume

| Ionescu_Stefan_1993 a răspuns:

Citeste review-urile de aici https://www.frezarie.ro/aparate-de-tuns/
Sunt scurte si la obiect. Sunt sigur ca te vor ajuta sa iei o decizie.