| misu2A3456 a întrebat:

Salut, sunt la profil uman (stiinte sociale) și am bacul anul acesta. Vreau sa știu dacă la subiectul III pica numai caracterizare și relație dintre doua personaje, nu am idee dacă merita sa învăț și particularități de construcție cât timp în anii precedenți nu a picat deloc asta.
! dau funda

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Surpriza sau nu, anul trecut,atât prima sesiune, cât și a doua, la uman a fost caracterizarea personajului.
Deci, daca vrei nota mare, ar fi de preferat sa înveți și celelalte eseuri.
Bafta!